logo Papendrecht Alles over Papendrecht...

Activiteit in Papendrecht: Dialezing over Kenia

door Papendrecht.net - 27 februari 2009, 22:08
Afbeelding bij agendaitem: 'Dialezing over Kenia' Donderdag 12 maart 2009 vanaf 19:30 uur.

Arie Ouwerkerk van de NVWA bezocht het land en neemt u mee naar het Afrikaanse en toont u Kraanvogels, tijgers, de natuur en het berggebied Masai Mara.

In februari/maart 2007 bezocht Arie Ouwerkerk Kenia en vooral de mooie nationale parken en de vogelrijke meren. De reis begon met het meer van Naivasha. Dit zoetwatermeer herbergt vele soorten vogels, maar ook wild ontbreekt niet nabij gelegen Hell's Gate. Kleine Pelikaan, Kroonkraanvogel, Giraffe en Impala's passeren de revue. Ook het beroemde meer van Nakuru werd bezocht. Buiten de vele Kleine Flamingo's is de Witte Neushoorn een veel geziene gast in dit nationaal park. Ook werden de zoetwatermeren Baringo en het zoute Bogoria bezocht die net boven de evenaar liggen. Natuurlijk mocht ook het gerenommeerde Masai Mara niet ontbreken op de rondreis. Deze uitloper van de Serengeti staat garant voor typische Afrikaanse vergezichten en grote groepen Olifanten, Wilde Beesten, maar ook Leeuwen en Jachtluipaarden en vele soorten vogels.

De zaal is om 19:00 uur open. Tussendoor is er pauze en de keuken is dan ook open. De entree voor deze lezing bedraagt slechts € 2,00 en voor kinderen tot en met 12 jaar € 1,00. Contactinformatie:

Lokatie: het SNCA aan de Matenaweg 1
Organisator: Ad Kooij (vogelwerkgroep van de NVWA)
Telefoonnummer: 691 20 38
Deel dit artikel via je: 'Dialezing over Kenia' delen via Facebook 'Dialezing over Kenia' delen via Twitter 'Dialezing over Kenia' delen via Hyves 'Dialezing over Kenia' delen via LinkedIn 'Dialezing over Kenia' delen via eKudos
© Papendrecht. Agendaberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.
0 Reacties

Reacties:

Registreer je en meld je aan om reacties toe te voegen.