logo Papendrecht Alles over Papendrecht...

Politieberichten uit Papendrecht: Drie mannen aangehouden na melding alerte bewoner

vrijdag 12 mrt 2010 (laatst gewijzigd op: 25 mei 2012, 21:08)

PAPENDRECHT - Naar aanleiding van een zeer alerte bewoner heeft de politie in de nacht van donderdag op vrijdag 12 maart drie mannen van 22, 23 en 27 jaar uit Litouwen aangehouden. De melder zag omstreeks 01.45 uur drie personen die zich verdacht gedroegen bij een Engels voertuig op de Abelenhof en belde de politie. Ook met het oog op de recente woninginbraken in Papendrecht startte de politie direct een groot onderzoek op in de omgeving waarna de mannen op basis van het doorgegeven signalement werden getraceerd.

De drie droegen een muts en capuchon en twee hadden handschoenen aan. Zij werden staande gehouden en bij fouillering werden een paar scharen, schroevendraaiers en een zaklamp aangetroffen. Eén van de verdachten had een autosleutel in zijn bezit. De auto werd na onderzoek in de omgeving aangetroffen bij een voertuig met een Engels kenteken. In het voertuig vonden de agenten divers gereedschap en meerdere tassen met kleding. De auto is in beslag genomen voor onderzoek. De drie zijn aangehouden en in verzekering gesteld.

Deel dit artikel via je: 'Drie mannen aangehouden na melding alerte bewoner' delen via eKudos 'Drie mannen aangehouden na melding alerte bewoner' delen via Twitter 'Drie mannen aangehouden na melding alerte bewoner' delen via LinkedIn 'Drie mannen aangehouden na melding alerte bewoner' delen via Hyves 'Drie mannen aangehouden na melding alerte bewoner' delen via Facebook
© 2012 Papendrecht. Nieuwsberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.

Reacties:

Registreer je en meld je aan om reacties toe te voegen.