logo Papendrecht Alles over Papendrecht...

Nieuws uit Papendrecht: Forta en Westwaard Wonen fuseren

dinsdag 6 jul 2010 (laatst gewijzigd op: 25 mei 2012, 21:32) Afbeelding bij nieuwsitem 'Forta en Westwaard Wonen fuseren'

PAPENDRECHT - “We blijven dichtbij onze huurders”

Woningstichting Westwaard Wonen uit Papendrecht en Alblasserdam is per 1 juli gefuseerd met de Zwijndrechtse woningcorporatie Forta. Na akkoord van het ministerie van VROM, werd op 30 juni het fusiebesluit door beide directeuren ondertekend.

Meerwaarde
Al anderhalf jaar zijn beide corporaties met elkaar in gesprek. Zij onderzochten uitgebreid de meerwaarde van een fusie voor de huurders, de organisatie en de regio de Drechtsteden. De fusie levert tal van voordelen: bundeling van kennis, samenvoeging van middelen en meer slagkracht om in de regio daadwerkelijk een verschil te kunnen maken.

Dichtbij
Door de fusie ontstaat een corporatie met ruim 11.000 woningen in Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Papendrecht en Alblasserdam. “De organisatie groeit, maar we blijven ‘klein’ door onze lokale aanwezigheid en betrokkenheid”, aldus Jaap de Gruijter, directeur Westwaard Wonen. “Met vestigingen in Zwijndrecht, Papendrecht en Alblasserdam blijven we dichtbij onze klanten en sterk lokaal betrokken.”

Vanaf december
Hoewel het fusiebesluit definitief is genomen, merken klanten en relaties van beide corporaties hier nog niet veel van. Ben Meijering, directeur Forta: “We leggen eerst intern een goede basis en pas vanaf december treden we als één woningcorporatie naar buiten: met een nieuwe naam en in een nieuw jasje.”

Deel dit artikel via je: 'Forta en Westwaard Wonen fuseren' delen via eKudos 'Forta en Westwaard Wonen fuseren' delen via Twitter 'Forta en Westwaard Wonen fuseren' delen via LinkedIn 'Forta en Westwaard Wonen fuseren' delen via Hyves 'Forta en Westwaard Wonen fuseren' delen via Facebook
© 2012 Papendrecht. Nieuwsberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.

Reacties:

Registreer je en meld je aan om reacties toe te voegen.