logo Papendrecht Alles over Papendrecht...

Sportnieuws uit Papendrecht: Spanning in schaakcompetitie

vrijdag 17 feb 2012 (laatst gewijzigd op: 13 april 2012, 02:20) Afbeelding bij nieuwsitem 'Spanning in schaakcompetitie'

ALBLASSERDAM / PAPENDRECHT - De strijd om het clubkampioenschap bij schaakvereniging Papendrecht/Alblasserdam is ongemeen spannend geworden na een nederlaag van koploper Meinte Smink.

Ron Melger boekte een knappe zege tegen Smink en hij meldde zich daarmee meteen als een van de kanshebbers voor de clubtitel. Ook Kees Brinkman is nog volop in de race. Smink gaat nog wel aan de leiding, maar het verschil met Brinkman en Melger is minimaal.

De teruggekeerde Arie Speksnijder heeft laten zien dat hij het schaken nog niet is verleerd, maar hij leed in zijn negende partij zijn eerste nederlaag, tegen Teus Punt.
Bij de jeugd gaat Remco Schimmel ruim aan de leiding, gevolgd door Peter Papai en Frank de Jongh.
 
In de regionale competitie kwam het tweede team in Rotterdam niet verder dan een 2-2 gelijkspel tegen hekkensluiter Shah Mata. Theo Punt en Louis Kemper zorgden voor de winstpunten, maar Wim Roodnat en Jack de Ruijter verloren.
 
Deel dit artikel via je: 'Spanning in schaakcompetitie' delen via eKudos 'Spanning in schaakcompetitie' delen via Twitter 'Spanning in schaakcompetitie' delen via LinkedIn 'Spanning in schaakcompetitie' delen via Hyves 'Spanning in schaakcompetitie' delen via Facebook
© 2012 Papendrecht. Nieuwsberichten mogen niet zonder toestemming worden overgenomen.

Reacties:

Registreer je en meld je aan om reacties toe te voegen.