PAPENDRECHT - Meerdere getuigen zagen dat een groepje van vier jongens auto’s vernielden in de Lijsterstraat op zondagmiddag 22 januari. Een van de getuigen, een 57-jarige man uit Papendrecht, ging achter de verdachten aan. Twee van de jongens, van 13 en 14 jaar uit Dordrecht, kon hij staande houden. Hij nam ze mee naar één van de vernielde auto’s.
De jongens zeiden dat ze niets met de vernieling te maken hadden, maar toen de getuige besloot om toch de politie te laten komen, ging het tweetal er alsnog rennend vandoor. Politieagenten stelden direct een onderzoek in naar de twee jongens. Ze werden aangetroffen op de Zonnedauw en direct aangehouden. Uit een onderzoek in de omgeving bleek dat er twee auto’s vernield waren. Hiervan waren de buitenspiegels afgebroken.
De twee jonge verdachten zijn door de agenten naar het politiebureau gebracht, waar ze werden ingesloten voor verhoor. De politie heeft de zaak in onderzoek.
Deel dit artikel via je:
