Deze activiteit heeft reeds plaatsgevonden.

Bijeenkomst: Hoe werkt onze gemeente

Bijeenkomst: Hoe werkt onze gemeente

Gemeente Papendrecht organiseert vandaag de bijeenkomst "Hoe werkt onze gemeente". Iedereen is van harte welkom. In diverse workshops gaan we in op een aantal thema's. Graag hoort de gemeente uw mening. Heeft u zelf een leuk thema om over in gesprek te gaan, geef het dan door voor 30 november 2018 via email.

Aanmelden moet ook via email, maar dan voor 21 december 2018.

Wanneer?
15 januari 2019 van 19.30 tot 21.00 uur
Locatie:
in het gemeentehuis, Markt 22 (1e etage)
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.