Groots dartstoernooi in Tapperij Tijdloos

Op zondag 29 december zal het 11e Breko Eindejaars Dartstoernooi gehouden worden in Papendrecht. Het inmiddels traditionele toernooi zal wederom in het teken staan van de sportieve strijd om de titel en de euro’s, maar ook de gezelligheid speelt een belangrijke rol bij dit eindejaarstoernooi. Er is ruim € 2.300,- aan prijzengeld beschikbaar, waarvan maar liefst € 750,- voor de winnaar bij de heren. Het toernooi vindt plaats in Tapperij Tijdloos aan de Stellingmolen 178 te Papendrecht. Er wordt volgens het traditionele 501 spel gespeeld. Na de eerste ronde wordt het deelnemersveld verdeeld in een winnaars- en een verliezersronde.
Topspelers
De verwachting is dat diverse nationale en internationele topspelers het evenement wederom weten te vinden. De Belgische topdarter Kim Huybrechts is de titelverdediger. Op moment van schrijven zit hij overigens nog bij de laatste 32 van het WK darts. In 2011 wist regiospeler Bryan de Hoog het toernooi voor de tweede maal te winnen. In 2010 wist Dordtenaar Freddy de Geus oud WK ganger Jan v.d. Rassel te verslaan in de finale. In 2009 was het Jan Karel terwijl in 2008 Bryan de Hoog er met zijn eerste zege vandoor ging.
Meedoen is voor iedere darter van elk niveau mogelijk. Aanmelden kan van 10.00 tot 12.00 uur aan de wedstrijdtafel in Tapperij Tijdloos. Het inschrijfgeld bedraagt € 10,- pp.
Alle deelnemers dienen uiterlijk 12.00 uur aanwezig te zijn, kort daarna is de loting en zullen de eerste wedstrijden van start gaan.