Deze activiteit heeft reeds plaatsgevonden.

Open avond

Open avond

Gospelkoor Eljakim uit Papendrecht houdt vandaag een open avond. Op deze avond kan er vrijblijvend gekeken worden hoe het er op een repetitieavond aan toe gaat. Ook is er de gelegenheid om mee te zingen.
Bijzonder is dat wij als koor toewerken naar een speciaal concert op 5 november. Dit concert houden we in samenwerking met Gert v/d Vijver, de bekende zandkunstenaar.

Gospelkoor Eljakim is opgericht in 1998 en heeft momenteel rond de 25 leden in de leeftijd van 14-45 jaar. Dat aantal zien wij graag groeien, vooral mannen zijn van harte welkom.
Onze leden komen uit veel verschillende kerken in Papendrecht en omstreken. Eljakim staat onder leiding van Jaap Klootwijk. Daarnaast wordt het koor begeleid door een combo (piano, drums en basgitaar).
Het repertoire van Eljakim bestaat vooral uit gospel, praise, opwekking en andere overwegend vlotte en moderne christelijke muziek.

Om meer over ons koor te weten te komen kun je onze website bezoeken.
Wij oefenen elke maandagavond in de Elimkerk.

Wanneer?
29 augustus 2011 van 20.00 tot 22.00 uur
Organisator
Gospelkoor Eljakim
Locatie:
in de Elimkerk aan de P.C. Hooftlaan 178
Gerelateerde wijken:
Gerelateerde straten:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.