Feest met dj's bij VV Papendrecht

Op zaterdag 18 januari begint het tweede deel van het voetbalseizoen. Op het Slobbengors staan dan meteen twee interessante regioderby’s op het programma.
Om 12.00 uur begint Papendrecht 2 tegen VVGZ 2. Om 14.30 uur hervat de hoofdmacht van Voetbalvereniging Papendrecht het seizoen met de kraker tegen Nieuw Lekkerland.
Na het voetballen vindt vanaf 16:30 uur een spetterend feest plaats in de kantine. Feest DJ John en het duo DJ Rob & MC Joe hebben in het verleden de kantine meermaals op zijn kop gezet en zullen dat naar verwachting opnieuw gaan doen.
Dus kom op de derde zaterdag van januari naar ons sportcomplex om eerst te genieten van de eerste voetbalwedstrijden na de winterstop, om je vervolgens in het feestgedruis te storten.