Het beste idee van Papendrecht: Een ontdek Papendrecht app

PAPENDRECHT - De winnaar van de Awesome avond is op woensdag 22 mei In de kantine van L&B Groep bekend gemaakt. Het beste idee van Papendrecht is de 'Ontdek Papendrecht app' geworden van Bert en Ferdinand de Coninck (vader en zoon). Zij hebben € 1000,- gewonnen om hun app te promoten en in de markt te gaan zetten.
Deze app is inmiddels zo goed als gereed en toont allerlei leuke/mooie plekken in een plattegrond in Papendrecht, waar je op kunt klikken en meer informatie over kunt zien.
Maar ook de andere vier deelnemers hadden een mooi idee, dat in 8 minuten tijd aan het aanwezige publiek werd gepitcht:
- Karel Thieme wil graag zuiver water aanbieden en bedacht het plan voor een zuiver-watertappunt bij de kinderboerderij.
- Louis Lodder van het Repair Café wil graag op De Lage Waard (VMBO) gastlessen gaan verzorgen over reparaties.
- Chris Kleijn wil 25 inwoners die in armoede leven, een heerlijke maaltijd aanbieden in een Italiaans restaurant in Papendrecht en na afloop nog een tas met levensmiddelen meegeven.
- En Willeke Schut van speeltuinvereniging De Zonnebloem wil graag tijdens het zomerfeest op 24 augustus een prikkelarm uur aanbieden voor kinderen die daar veel profijt bij hebben.
Hoewel deze deelnemers geen geldbedrag hebben gewonnen, kunnen deze ideeën op veel sympathie rekenen. De organisatie gaf dan ook aan om hun best doen om deze ideeën via een andere weg alsnog mogelijk te laten maken.
Initiatiefnemers
De Awesome is een initiatief is van Matthijs en Richard Ywema, Leon van den Dool en Corrie Middelkoop en wordt al in meerdere steden in Nederland georganiseerd.
Het geldbedrag is ingezameld door een groep van 20 sponsors die allemaal 50 euro inleggen. Zij beslissen welke idee de meeste stemmen krijgt.
Leon van den Dool kijkt terug op een prachtige avond met veel positiviteit. "We gaan serieus kijken of we hier een jaarlijkse activiteit van kunnen maken!"