Fietser aangereden op rotonde Burgemeester Keijzerweg

PAPENDRECHT - Op de inmiddels beruchte rotonde Burgemeester Keijzerweg / Veerweg, heeft een auto een fietser aangereden. Dit gebeurde op vrijdag 24 mei omstreeks 16:50 uur.
De betrokken automobilist gaf aan dat hij was gestopt voor een eerder voorbijgaande fietser, en vervolgens aanstalten maakte op de rotonde op te rijden. Echter had de automobilist niet snel genoeg in de gaten dat er na de voorgaande fietser een tweede fietser met hoge snelheid er achteraan kwam, waardoor er een botsing volgde.
De fietser had last van zijn voet en werd na gekeken door het ambulancepersoneel. De verpleger adviseerde om voor de zekerheid een röntgenfoto van de voet te laten maken in het ziekenhuis.
De politie heeft, zoals gebruikelijk bij ongevallen, een blaastest bij de bestuurder afgenomen, maar er bleek geen alcohol in het spel te zijn.
Foto: Papendrecht Media