Aanstaande zaterdag PiP25, locatie Marktplein óf Bethlehemkerk

PAPENDRECHT - Aanstaande zaterdag is het zover: het nieuwe evenement PiP25!
PiP25 wordt georganiseerd door acht Papendrechtse kerken van 15:00 tot 21:00 uur op zaterdag 7 juni 2025 op het Marktplein (of in de Bethlehemkerk bij slecht weer). Om 15:00 uur zal er een officiële opening zijn.
Op een groot podium zullen ’s middags en ’s avonds diverse optredens zijn. ’s Middags is er een kidspraise en zal DJ Matt V optreden. ’s Avonds is er een sing-in met een professionele band onder leiding van Gert-Jan van Dommelen.
Voor kinderen zijn er verschillende knutselactiviteiten. Verder is er ook een kinderbingo en ‘kleur op nummer’ op een zeer groot bord.
Voor jongeren vanaf 11 jaar zijn er ’s middags activiteiten zoals een pannakooi, sportchallenges, frisbee en streetball. Dit wordt verzorgd door de organisatie Athletes in Action.
Voor de volwassen staan er ’s middags allerlei informatieve stands op het terrein, kan men simultaandammen tegen nationaal kampioen Marijke Koers, is er een beweegbingo, is er Rad van Avontuur en kan men genieten van heuse zaagkunst.
Ook zullen er vier foodtrucks aanwezig zijn en is het terrein voorzien van gezellige zithoeken.
Slecht weer scenario
De weervoorspelling voor aanstaande zaterdag is momenteel af en toe zon, met af en toe een kans op een bui. Mocht het erg slecht weer worden, dan wordt er uitgeweken naar de Bethlehemkerk aan de Van der Palmstraat. Aanstaande vrijdag om 12:00 uur hakt de organisatie de knoop door en kunt u op www.pip25.nl lezen op welke locatie het evenement wordt gehouden.
Voor doven en slechthorenden zal bij voldoende belangstelling een tolk gebarentaal aanwezig zijn. Wanneer men hiervan gebruik wil maken, kan men zich aanmelden via info@pip25.nl
Het volledige programma - inclusief de tijden - is te vinden op de website www.pip25.nl.