Lidl heeft nu ook zelfscankassa's
PAPENDRECHT - Supermarkt Lidl aan de Overtoompassage heeft sinds dinsdag 7 oktober 2025 ook zelfscankassa's. Afgelopen maandag was de Lidl gesloten vanwege een kleine verbouwing om dit mogelijk te maken. Er is nu ook een poortje aangebracht die geopend kan worden met de kassabon, nadat men heeft afgerekend.
De Lidl geeft aan dat er voor deze stap wordt gekozen om de klant beter te bedienen.Het afrekenen kan door bij de kassa alle producten zelf te scannen of door het gebruik van een app, waarmee men onderweg alle producten zelf scant en direct in de tas kan zetten.
Twee 'gewone' lijnkassa's blijven beschikbaar voor degenen die graag willen blijven afrekenen bij een cassiere. Dit zijn ook de enige kassa's waar men contact kan afrekenen.