Tuesday 21 September 2021

Alles over Papendrecht

Groep 7 van Koningin Beatrixschool schittert in de BZT Show maar gaat helaas niet door

10 oktober 2016 (door Hennie van der Zouw)

PAPENDRECHT - Afgelopen zaterdag voerde onze groep 7 met veel overtuiging hun act op in de BZT Show. Wekenlang hebben ze er naar toe geleefd, met veel oefenen en oefenen. De vliegende brigadier van Meermuziekindeklas.nl, Lex Gorter, heeft er met name voor gezorgd dat de puntjes op de 'i' gezet zijn. Samen met een school uit Volendam en Utrecht streed onze groep voor een plaats in Carré op 9 december, om voor koningin Maxima op te treden.

Het bleef lang spannend, maar uiteindelijk maakte de jury (Eric Korton en Maan) bekend wie er door zou gaan. Helaas voor onze groep, viel er een bak water over hen heen. Het teken dat het is afgelopen. Maar we zijn ontzettend trots op de prestatie van groep 7. Ze zijn erg ver gekomen en hebben een hele mooie ervaring opgedaan. We feliciteren de Kathedrale Schoolkoor uit Utrecht met hun overwinning en wensen hen veel succes toe op 9 december.

Zie ook:

Lees meer over:

koningin beatrixschool
Deel dit bericht met je vrienden!