zaterdag 6 maart 2021

Alles over Papendrecht

De vlag kon weer uit bij alle geslaagden van het Willem de Zwijger College

27 juni 2018 (door Hennie van der Zouw)

PAPENDRECHT / DRECHTSTREEK - Woensdag 13 juni kregen 205 leerlingen van het Willem de Zwijger College een telefoontje, waarvan ze blij werden: GESLAAGD en de vlag kan uit. Het gegil van vreugde en verbazing was volgens de mentoren niet van de lucht.

Voor lezers die graag tellen: ga los op bijgaande lijst. Wees niet verbaasd als je de 205 niet bereikt. Er mankeert niks aan je telcapaciteit. Dit is namelijk een weergave van de lijst met geslaagde leerlingen, waarvan de leerlingen die ouder dan 16 jaar zijn en van jongere leerlingen de ouders –in het kader van de Wet Privacy- toestemming  gaven voor publicatie.

Geslaagden Willem de Zwijger College Papendrecht en Hardinxveld-Giessendam

VMBO Basis

- Papendrecht: Stefan Lahuis, Cody van der Spek, Timo Sluijsdam

VMBO Kader

- Papendrecht: Justin Lamens, Miguel van Cappellen, Jerayno Joseph

- Nieuw-Lekkerland: Joël Stam
  
VMBO GL

- Papendrecht: Twan Molendijk
  
VMBO TL

- Alblasserdam: Mursit Çelen, Thijme Franken, Alyssia Groen, Marloes Hartsuiker, Jessica Hendriks, Sascha van Holst, Marit Lindgreen, Kimberley Schuit, Inge Steggink, Martijn Tapper, Marisa Verboom, Guoliang Zhang

- Dordrecht: Anna Smits

- Hendrik-Ido-Ambacht: Donny van Gils, Wesley Spruit

- Kinderdijk: Niels Blok

- Nieuw-Lekkerland: Robin den Hollander, Karlo Poljancic, Anita Struik, Esmay Vuurens

- Papendrecht: Loïs Boer, Mees Boer, Joey Bollaart, Alex Borghuis, Lis Dekkers, Claire van Duivenbode, Stijn Dusseldorp, Wessel van Eijk, Sophia Galindo van der Arend, Ruby van Ierland, Lizzy Kemp, Indira Kooijman, Ammanda van Loon, Sherida Molly, Noa Scheffe, Anne Schroots, Thalia Sirvania, Camino van der Sluis, Anne Spaninxs, Max Spoor, Jamie van der Straeten, Peter Tempelaar, Remo Tilleman, Wesley Tilroe, Timo van der Wal, Lloyd Wijsbroek

- Sliedrecht: Jasper Driessen, Sanda Mulic

- Zwijndrecht: Kevin van Beek

HAVO

- Alblasserdam: Marc Blom, Daniël van Donkelaar, Jéssica Santos dos santos, Asem Yagoab, Özge Yilmaz, Rens Zijderveld

- Bleskensgraaf: Max Niewenhuis

- Giessenburg: Manon Versteeg

- Hardinxveld-Giessendam: Bryan van den Bout, Roy Bouwman, Senna den Dikken, Salma Ghanmi, Savita Goedhart, Femke de Ruijter, Rick Versteeg, Felix Verveer, Jitte van Wingerden

- Kinderdijk: Sanne Dekker, Benthe Maat

- Molenaarsgraaf: Lennart van Hoorne, Niek Rademaker

- Nieuw-Lekkerland: Ramon Berger, Sven den Boer, Ilse van der Burgh, Wessel van Elburg, Abdel Ilah Hamzaoui, Ruggero Meijer, Beau Roeleveld, Tessa Verheij, Amber Verschoor

- Oud-Alblas: Karsten Ligthart, Jonne de Vries

- Papendrecht: Lisa Brasser, Luc den Breejen, Wesley van Gessel, Nayanne de Geus, Stefan Groenendijk, Esmee de Heer, Sündüz Kadir, Bram Kemp, Lotte van Kooten, Koen Kornet, Nuno Kouwen, Thomas Nijhuis, Esmee Ponsioen, Mathijs de Rave, Gianni Sebrechts, Tycho Verschoor, Jean-sen Wu, Denise van Zon

- Sliedrecht: Imon Bangir, Quinten de Deugd, Jeroen van Eck, Aydin Emanet, Cengizhan Kirlak, Sascha Koppelaar, Sverre Mijnster, Remco de Rek, Marinke Rikkers, Lars van Wijgerden

- Streefkerk: Jens Brandwijk

Atheneum

- Alblasserdam: Vera Breijer, Rosemarijn Broere, Robin van der Graaf, Younes Ibirane, Sterre Naaktgeboren, Izel Nourioglou, Zoila Spierings, Tim Verweij

- Hardinxveld-Giessendam: Rogier Nagelkerken

- Nieuw-Lekkerland: Renske Brekelmans, Sanna Flier

- Oud-Alblas: Annefleur Houweling

- Papendrecht: Sterre Bingley, Thomas Cijsouw, Jordy Coenraads, Marieke Huijsman, Nikki IJzerman, Hansni Kalikadien, Yanick Kempenaars, Laura Koerts, Jort Korevaar, Sieb Mesman, Manja Ponsioen, Zita de Ruiter, René Verhagen, Bram Wenas

- Sliedrecht: Jordi Ekelmans, Merle den Hoed, Lisa Korevaar, Iris van Leeuwen

Gymnasium

- Alblasserdam: Agda van Huët, Mandy Wander

- Papendrecht Ruben Backx, Sanne Bouw, Alisa van Pel, Tijmen Snier, Emma Versteeg

- Sliedrecht: Jeroen de Rek

VMBO TL Vestiging Hardinxveld-Giessendam

- Brandwijk: Mike Seton

- Giessenburg: Angelique Klijn

- Gorinchem: Simon Klaassen, Ute Zwetsloot

- Hardinxveld-Giessendam: Larissa van  den  Heuvel, Corné Kraaijveld, Rieky Liekendiek, Timo Ooms, Alward Sjaghojan

- Oud-Alblas: Joost Huijgen

- Sliedrecht: Hayat Benmohamed, Sjon Blokland, Laura van Gemeren, Lucas Mackaij, Sem Nederlof, Daniëlle van Rijsbergen, Britt Roskam, Kajan Suntharan, Osahon Usoh

Deel dit bericht met je vrienden!