dinsdag 7 december 2021

Alles over Papendrecht

Presentatiegids vv Drechtstreek verschenen

7 oktober 2019 (door Hennie van der Zouw)

PAPENDRECHT - Zaterdag 5 oktober verscheen de presentatiegids van vv Drechtstreek. Voorafgaand aan de competitiewedstrijd Drechtstreek – Woudrichem overhandigden voorzitter Steven Wierckx en Marcel Sluijter van de redactie het eerste exemplaar aan aanvoerder Ton Groffen van het eerste elftal en pupil van de week Sam van JO 10-2

‘De gids bevat onder meer foto’s, handige informatie en wetenswaardigheden over onze vereniging’, vertelt voorzitter Wierckx. ‘De presentatiegids wordt uitgegeven door Zpress en mogelijk gemaakt door onze sponsoren en is voor ons een mooie manier om te laten zien wat we op en buiten het voetbalveld te bieden hebben en wat onze vrijwilligers allemaal voor elkaar krijgen. De gids wordt de komende dagen bij alle leden thuis bezorgd. Andere geïnteresseerden zijn natuurlijk altijd welkom op onze accommodatie om een exemplaar op te pikken en gelijk een kijkje te nemen of een drankje te bestellen in de kantine.’

Deel dit bericht met je vrienden!