‘t Slobberfeest bij VV Papendrecht

25 februari 2020 door Hennie van der Zouw
 ‘t Slobberfeest bij VV Papendrecht

PAPENDRECHT - In het verleden is de kantine van VV Papendrecht regelmatig omgebouwd door de Papendrechtse carnavalsvereniging 'De Slobbers' tot het officiële Slobberpaleis. Menig legendarisch feest is in het Slobberpaleis gegeven. In het kader van het 100-jarig bestaan van onze club op 1 augustus van dit jaar willen we deze befaamde feesten eren. Dit gaan we doen door..... jawel; een Jubileum-Slobberfeest inclusief een Slobberbierfeest.

Zaterdag 7 maart is weer een drukke dag voor onze vereniging. RTL komt filmen voor het programma Clubliefde, onder meer bij de VV Papendrecht-meiden en bij de wedstrijd van ons vlaggenschip tegen Almkerk 1 (aanvang: 14.30 uur). Verder vindt een Jubileumloterij plaats, waarmee mooie prijzen te winnen zijn. Daarnaast zullen de gehele dag poffertjes gebakken worden om geld in te zamelen voor het goede doel: 'Friends of Stars in their Eyes’. Om zoveel mogelijk geld op te halen stelt Cérélia alle poffertjes kosteloos ter beschikking. Vorig jaar was de Cloetesville Highschool uit het Zuid-Afrikaanse Stellenbosch bij VV Papendrecht te gast en nu gaat van 7 tot en met 14 april een delegatie VV Papendrechters naar Cloetesville te Zuid-Afrika om een schoolsportproject op te zetten. Uiteraard is daar geld voor nodig. Zie voor meer informatie www.friendsofstars.nl waar u ook kunt doneren.

Als de camera's van RTL weg zijn, het geld voor Friends of Stars in their Eyes is opgehaald en we ons allemaal van onze beste kant hebben laten zien.... dan gaan we los met Feest DJ John. In het Slobberpaleis zijn vanaf 17.15 uur patat en diverse snacks te verkrijgen voor het symbolische bedrag van 100 cent. Dan zal tevens het Slobberbierfeest van start gaan, waarbij tientallen soorten speciaalbier openstaan om van te proeven.

Dus kom op zaterdag 7 maart lekker gezellig voetbal kijken, doneren, bier proeven en feestvieren. Want voetbalvereniging Papendrecht is in 2020 jarig en dat mag iedereen weten.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.