Burgers denken mee over de toekomst van Papendrecht

01 juli 2019
Burgers denken mee over de toekomst van Papendrecht

PAPENDRECHT - Op maandag 1 juli 2019 werd er in het Apollo Hotel gebrainstormd over de toekomst van Papendrecht. Aan zes verschillende tafels kon men aanschuiven en meedenken over diverse onderwerpen, zoals verkeer, groen, duurzaamheid en woonwensen voor de toekomst.

Hoe zorgen we ervoor dat….
• we gezond blijven?
• we een bruisend dorp blijven/worden?
• we straks tevreden kunnen wonen?
• onze jeugd goed tot ontwikkeling kan komen?
• ons verenigingsleven sterker wordt?

Aan elke tafel zat een gesprekleider, die de discussie in goede banen leidde. Op diverse blaadjes in verschillende kleuren kon men zijn/haar ideeën en wensen noteren. Na ongeveer 20 minuten schoof men door naar de volgende tafel.

Omgevingsvisie
De gemeente werkt aan de omgevingsvisie voor Papendrecht. Dat is een visie voor ons dorp dat beschrijft hoe de toekomst van ons dorp er in grote lijnen uit gaat zien: wat zal er veranderen maar ook wat willen we koesteren. Deze maakt de gemeente graag samen met de inwoners en daarom organiseerde zij onder andere deze avond.

Voor meer informatie, zie www.papendrecht.nl/toekomst.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.