Bibliotheek zoekt jou: Word Vrijwilliger CoderDojo in de Bibliotheek

13 januari 2020 door Hennie van der Zouw

PAPENDRECHT - Bij de Bibliotheek AanZet inspireren we jong en oud om nieuwe dingen te leren. Dit kunnen we niet zonder onze vrijwilligers. Voor onze vestiging in Papendrecht zijn we daarom op zoek naar een enthousiaste en digitaal vaardige Vrijwilliger CoderDojo. Dus heb je wat tijd over? En help je graag anderen? Meld je aan via het sollicitatieformulier op debibliotheekaanzet.nl/vrijwilligers.

Wat is CoderDojo?
CoderDojo is een bijeenkomst waar kinderen van 7 t/m 17 jaar zelfstandig aan de slag gaan met programmeren en het bouwen van websites of games.

Wat ga jij doen?
Als Vrijwilliger CoderDojo ben je aanwezig bij de bijeenkomsten en beantwoord je vragen van kinderen. Samen met hen zoek je naar oplossingen en maak je toffe dingen. Tijdens de bijeenkomsten werk je met het lesmateriaal van de CoderDojo-website. In het begin helpt een bibliotheekmedewerker je op weg. Daarna pak je de taken zelfstandig op.

Waarom vrijwilliger worden?
Als vrijwilliger werk je in een creatieve werkomgeving en ontmoet je nieuwe mensen, werk je samen met gezellige collega’s en er is volop mogelijkheid jezelf te ontwikkelen. Daarnaast krijgen al onze vrijwilligers een gratis lidmaatschap van de bibliotheek. Samen met jou maken wij van de bibliotheek niet alleen de leerzaamste, maar ook de leukste plek van Papendrecht.

In het kort
Wat : vrijwilligers voor CoderDojo
Wanneer : per direct
Waar : Bibliotheek Papendrecht
Voor wie : mensen op zoek naar vrijwilligerswerk

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.