Vooraankondiging NLdoet in ons dorp

30 november 2018
Vooraankondiging NLdoet in ons dorp

PAPENDRECHT - Ieder jaar doet Papendrecht groots mee met NLdoet, de grootste vrijwilligersactie van Nederland die vrijwilligers(werk) in de schijnwerpers zet. Het werven van nieuwe vrijwilligers is een belangrijk aandachtspunt voor Papendrechtse vrijwilligersorganisaties. Hét mooie van NLdoet is dat het nieuwe vrijwilligers aantrekt én uw klus wordt geklaard.

Klussen aanmelden voor 15 en 16 maart 2019
U kunt uw klus nu al aanmelden via NLdoet. Dus heeft uw organisatie een leuke, gezellige, uitgestelde, grote en/of kleine klus? Hebben de muren van uw clubhuis een likje verf nodig, is uw locatie aan een sopje toe, wilt u een verwendagje voor alle bewoners van uw organisatie of heeft u een andere leuke klus?

Meld uw klus aan

U kunt dan meteen een financiële bijdrage van maximaal € 400,- aanvragen. Hoe eerder hoe beter, want op = op. Heeft u nog geen klus in gedachten, op de website NLdoet.nl vindt u ook inspirerende voorbeelden van klussen.Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.