Muziekshow ‘Rot op met die geraniums!’ met Motions-zanger Rudy Bennett komt naar ons dorp

01 november 2018 door Hennie van der Zouw
Muziekshow ‘Rot op met die geraniums!’ met Motions-zanger Rudy Bennett komt naar ons dorp

PAPENDRECHT - Vanaf oktober 2018 reizen Rudy Bennett, Maarten Spanjer en Arno Smit met de nostalgische muziekshow ‘Rot op met die geraniums!’ langs de Nederlandse theaters. De rode draad? De opstandigheid van de ‘bofkontengeneratie’: eigenwijs in de nozemtijd en opstandig in de swinging sixties.

Samen met de band New Motion, bestaande uit Specs Hildebrand, Polle Eduard, PP Everts, Alan McLachlan en Ruud Saelman, neemt Bennett het publiek mee naar de gouden jaren 50 en 60. Aan de hand van aanstekelijke, herkenbare hits uit die tijd. Soms om naar te luisteren, soms om lekker mee te zingen. De livemuziek wordt gelardeerd met enkele korte verhalen, herinneringen en foto’s gebracht door acteur/schrijver Maarten Spanjer en presentator Arno Smit.

“Al met al is het ons aardig gelukt om niet aan allerlei ‘burgerlijke’ verwachtingspatronen te voldoen. En nu? Gaan we nu als pensionado’s achter de geraniums zitten? Rot op met die geraniums!”

Expositie Museum RockArt
Vooraf en na afloop van de muziekshow verzorgt het Museum RockArt een indrukwekkende expositie in de foyer van het theater. De expositie bestaat uit bijzondere affiches, gitaren, cd's, lp's en boeken uit de Nederlandse popgeschiedenis vanaf de jaren 50 tot heden.

De muziekshow ‘Rot op met die geraniums!’ is op vrijdag 23 november om 20.15 uur te zien in Theater De Willem.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.