ChristenUnie wil bereikbaarheid via A15 en N3 aanpakken

09 februari 2017
ChristenUnie wil bereikbaarheid via A15 en N3 aanpakken

PAPENDRECHT - Verkiezingsbijdrage van de ChristenUnie Papendrecht: "De ChristenUnie is een landelijke partij, die veel belang hecht aan het ontwikkelen van de regio’s. Ze vinden dat de regio’s sterk en leefbaar moeten blijven. Maar ook dienen sociale verbanden in stand te blijven." Om dat te bereiken, doet de ChristenUnie onder meer de volgende vier voorstellen:

- Versterk de regionale economie en de werkgelegenheid.
Dit wil de ChristenUnie bereiken door steun van programma’s voor innovatie en verduurzaming van sterke economische clusters. Dit is een punt wat de ChristenUnie ook in Drechtstedenverband wil uitwerken. Tevens vindt de ChristenUnie dat het van belang is, dat er snel internet komt in heel Nederland.

- Verbeter de bereikbaarheid.
De ChristenUnie wil investeren in lightrail, busbanen en goede achterlandverbindingen. Ze willen verbeteringen aanbrengen aan de knooppunten Hooipolder en Barneveld en willen de geplande tolheffing op de Blankenburgverbinding en de A15 Arnhem-Zevenaar schrappen. Ook voor Papendrecht is dit punt uiterst relevant, dit in verband met de problemen omtrent de A15 en N3.

- Stimuleer de binnenvaart.
De ChristenUnie wil bruggen verhogen, sluizen verbreden en kanalen verdiepen om zo het vaarwegennet robuuster te maken. de ChristenUnie stelt hierover: "Voor ons als inwoners van Papendrecht, gelegen in een maritieme topregio zijn dit belangrijke punten. Als regio kunnen wij economische groei en werkgelegenheid bewerkstelligen. En dat is broodnodig."

- Maak een Actieplan Spoor.
De reistijden tussen Noord-, Oost- en Zuid-Nederland en de Randstad wil de ChristenUnie gaan verkorten. Ze willen meer capaciteit en directe verbindingen. Grensregio’s moeten beter worden ontsloten. Dieseltreinen moeten zo mogelijk worden vervangen door elektrische treinen. De ChristenUnie zet in op aparte corridors voor goederenvervoer om zo steden en dorpen te ontlasten.

De ChristenUnie zegt over dit laatste punt: "Ook dit is weer zo’n punt waar we in onze gemeente veel baat bij hebben. Vanuit duurzaamheidsoverwegingen is het van belang dat ook onze gemeente een goede aansluiting op het spoor krijgt. U ziet dus, dat onze landelijke partij veel goede plannen heeft voor ook lokale en regionale ontwikkelingen. Door uw stem te geven aan de ChristenUnie kunnen we onze ambities waar maken. U kunt dus het verschil maken. Stem daarom op 15 maart op ChristenUnie: “Hoopvol Realistisch!” Tot zover de ChristenUnie Papendrecht.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.