Bram Blom stopt als voorzitter VV Papendrecht

22 juni 2017
Bram Blom stopt als voorzitter VV Papendrecht

PAPENDRECHT - Aan elke regeerperiode komt een einde. En dat geldt ook voor voorzitters van sportverenigingen, voorzitters die vaak dag en nacht in touw zijn voor hun cluppie. De voorzitter van voetbalvereniging Papendrecht, Bram Blom, is daar geen uitzondering op. Op vrijdag 16 juni is hij na 13 jaar teruggetreden als voorzitter.

Als dank ontving Blom de gouden erespeld van de vereniging.

Vicevoorzitter Peter Michielse heeft enkele mensen hun gedachten aan Bram laten verwoorden.

Erevoorzitter Ad Matena
Ik heb je leren kennen in de zomer van 1993, toen mijn broer Han zijn positie van secretaris weer wilde opnemen, na een jaar jeugdvoorzitter te zijn geweest. Jij was zijn opvolger. In 1994 werd ik zelf voorzitter. Jij hebt mij weer opgevolgd in 2005. Je bent erin geslaagd om een voorzitter voor de gehele vereniging te worden. Jij hebt je laten zien als voorzitter die steeds gezocht heeft naar mogelijkheden om de verschillende meningen binnen de vereniging samen te brengen. Beste Bram, ik spreek je toe als erevoorzitter, een titel die ik gekregen heb mede op jouw initiatief. Namens onze gehele club wil ik je bedanken voor je enorme inzet voor onze vereniging. Onze club heeft altijd karakteristieke voorzitters gehad. Jij past perfect in dat rijtje.

Secretaris Theo Wolters
In 2008 benaderde je mij of ik interesse had in de functie van secretaris bij de VV Papendrecht. Na een gesprek waren we er snel uit. Vanaf mijn toetreden begon ook het bezoeken van alle wedstrijden van zowel de Zondag 1 als de Zaterdag 1 en dat thuis en uit. Het gebied van Leiden tot Meersen hebben we bijna altijd gezamenlijk bestreden. De uitwedstrijd tegen EVV in Echt zal mij altijd bijblijven. Deze werd op Paaszaterdag gespeeld om 17.00 uur. Na afloop was het zo gezellig in de bestuurskamer dat er voor een maaltijd werd gezorgd en we pas tegen 23.00 uur aan de thuisreis begonnen. Uiteraard alleen maar water gedronken.

Arie en Nelie Sterrenburg
De oudste herinnering die wij aan jou hebben is dat we samen leider waren bij onze zoons Peter en Maikel. Het moet in de D’tjes geweest zijn. We stonden allebei aan een kant van het veld om de jongens aan te moedigen. Sinds die tijd zijn we bevriend en hebben we met onze gezinnen veel meegemaakt, veel lol gehad, en daarbij ook veel gedaan voor onze vereniging. Het kon niet uitblijven dat jij lid werd van het bestuur en dat heb je dus lang volgehouden. Hartelijk dank!

Sponsor en bestuurslid Teus Baars
Niet alleen namens mezelf, maar zeker ook namens heel veel mensen binnen onze club, wil ik jou ontzettend bedanken voor alles wat je voor VV Papendrecht betekend hebt en nog altijd betekent. Wat heb ik een ongelofelijk groot respect voor jou! Wekelijks zie ik met hoeveel plezier hier door honderden mensen wordt gevoetbald en ontspand. Jij hebt hier dagelijks een enorme bijdrage aan geleverd! Altijd ontspannen. Vriendelijk, menselijk en realistisch. Altijd ‘in’ voor een gesprek, een grap, een knipoog en onder alle omstandigheden jezelf. Een zeer geliefd voorzitter en een zeer geliefd mens. Nogmaals mijn grote dank!

Lid van verdienste Addy van der Kolk
Als jeugdvoorzitter bewees je snel je waarde voor de vereniging en daarna als voorzitter. Toen alweer een aantal jaren geleden de onterecht genaamde ‘Rebellenclub’ werd opgericht, ontstond er wrijving in de vereniging. Jij zag het volgens mij meer als een kans om een nieuwe weg in te slaan. Je bleef openstaan voor de andere meningen en redde daarmee naar mijn mening de VV Papendrecht. Ik vind dat je deze pluim moet ontvangen. En dan heb ik het nog niet over wat je met je bedrijf voor ons cluppie hebt gedaan. Blijf alsjeblieft aan de club verbonden! Bram bedankt.

Erelid Mark Kalishoek
Zelf heb ik jou voornamelijk goed leren kennen in de 12 jaar dat je voorzitter bent geweest van onze club. Wat losser in de leer dan je voorganger Ad Matena en vooral een luisterend oor voor problemen en wensen die er bij de leden bestonden en een democraat in de vergadering met jouw medebestuursleden. Voorzitter zijn is een zware en tijdrovende baan, maar gelukkig had je in Coby een partner die op dezelfde intense wijze bij de VV Papendrecht betrokken was, dus dat voorkwam ongetwijfeld de nodige huiselijke discussies over de tijd die je in jouw hobby stopte. Ik denk van tijd tot tijd nog graag terug aan het moment dat ik door jou het insigne als erelid kreeg opgespeld na de promotie van de Zondag 1 naar de hoofdklasse. Dat was voor ons beiden misschien wel het grootste sportieve succes in onze lange loopbaan. Bram, hartelijk dank voor alles wat je voor de club hebt betekend en ongetwijfeld tot ziens rond de wedstrijden van het eerste elftal die wij vooral als supporter zullen beleven.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.