Henk de Wit Erelid van Zwemvereniging 'De Geul'

21 juni 2017 door Hennie van der Zouw
Henk de Wit Erelid van Zwemvereniging 'De Geul'

PAPENDRECHT - Bij de Papendrechtse Zwemvereniging de Geul wordt hard gezommen, maar er wordt ook aan de vrijwilligers gedacht zonder wie de club eigenlijk niet bestaan kan. Onlangs was er een mooi feestje te vieren bij de Geul:

"Gelukkig kan onze club rekenen op de steun van vele vrijwilligers, de meeste daarvan zetten zich al vele jaren in voor De Geul, maar ruim 35 jaar is toch wel uitzonderlijk. Echter niet voor Henk de Wit, die zich al die tijd belangeloos heeft ingezet voor onder andere de wedstrijdzwemmers en de recreanten, maar ook bijvoorbeeld vele jaren het verzorgen van het clubblad. Helaas staat zijn gezondheid het niet meer toe om de begeleiding van de recreanten op dinsdagavond te blijven doen.

Tijdens de afgelopen ledenvergadering stemden alle aanwezigen unaniem in met het voorstel van het bestuur om Henk, als dank voor al die jaren, te benoemen tot erelid van onze vereniging.

Op maandagavond (19 juni) zijn Monique en Arjan, namens het bestuur, het bijbehorende certificaat, uiteraard te samen met een grote bos bloemen, bij hem wezen uitreiken. Hoewel het bezoek was aangekondigd kwam het erelidmaatschap als een verrassing, die zeer werd gewaardeerd.

Ook vanaf deze plek namens alle Geulers nogmaals enorme dank voor al die jaren trouwe dienst bij de vereniging." Tot zover het bericht van Zwemvereniging 'De Geul' over vrijwilliger Henk de Wit.

Bron foto: Zwemvereniging de Geul.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.