Tafeltennissers TTV Papendrecht kampioen

10 april 2017 door Hennie van der Zouw
Tafeltennissers TTV Papendrecht kampioen

PAPENDRECHT / ALBLASSERDAM - Vrijdag speelde team 8 van Tafeltennisvereniging Papendrecht thuis haar laatste wedstrijd in deze competitie tegen Alblasserdam. We hadden zeven punten nodig. Het beslissende punt werd pas in het laatste potje behaald door Maarten Stehouwer. Ons team promoveert nu van de vijfde naar de vierde klasse. Het was een competitie die tot op het laatst spannend bleef doordat de meeste teams nogal aan elkaar gewaagd waren. Het kampioenschap werd met bloemen en bier gevierd in de gezellige kantine van TTV Papendrecht.

Maarten Stehouwer speelde de helft van de wedstrijden waarvan hij er met vaste hand tachtig procent won. Richard Koekoek won 23 van de 30 wedstrijden en haalde hiermee de meeste punten uit gehele poule binnen. Johan Deumer behaalde ook de nodige punten binnen terwijl aanvoerder Henk Vermeij pas op het einde van de competitie meer in vorm raakte. Henk heeft ons team uitstekend aangevoerd. Het dubbelspel met Maarten en Richard werkte goed. Dennis Dingemans die twee keer inviel uit de zesde klasse droeg ook een belangrijk steentje bij door niet minder dan vier van de zes punten binnen te slepen.

Door Richard Koekkoek

Foto: Jan Tillemans
Foto van links naar rechts: Johan Deumer, Maarten Stehouwer, Richard Koekkoek en Henk Vermeij

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.