Succesvolle bijeenkomst Promotie Papendrecht

08 april 2016 door Hennie van der Zouw
Succesvolle bijeenkomst Promotie Papendrecht

PAPENDRECHT -  Papendrecht promoten als centrumgemeente van de West-Alblasserwaard door mooie bestaande initiatieven in Papendrecht te helpen aan meer publiciteit en te zorgen voor inspiratie en verbinding van (nieuwe) evenementen. Dat is het doel dat Promotie Papendrecht nastreeft en het thema dat woensdag 6 april 2016 centraal stond tijdens een bijeenkomst met zo’n zeventig actieve inwoners, ondernemers en vertegenwoordigers van verenigingen en organisaties.

‘Papendrecht is een dynamische plaats, waar veel gebeurt, vooral op het gebied van sport en evenementen. Daarnaast beschikt onze gemeente over goed onderwijs en sterke bedrijven’, stelt het team achter Promotie Papendrecht. ‘Daar zijn we trots op. Talloze vrijwilligers zijn actief binnen sportclubs, verenigingen en besturen. Dat zijn er zoveel, dat we lang niet allemaal van elkaar weten waar we mee bezig zijn. Daarom namen we het initiatief om Papendrecht en alle activiteiten in ons dorp meer te promoten door de krachten van zo veel mogelijk actieve Papendrechters en organisaties te bundelen. Zo willen we bijdragen aan een trots en bruisend Papendrecht.’

Woensdag 6 april legde het Platform Promotie Papendrecht in het Apollo Hotel de eerste ideeën voor aan zeventig vertegenwoordigers van de Papendrechtse samenleving. De werkgroep bestaat uit vertegenwoordigers van onder meer de Ondernemersvereniging Papendrecht, sport, horeca, Apollo Hotel, Sportcentrum Papendrecht, Theater De Willem, Oranjecomité en de gemeente. Na een flitsende promotiefilm met sterke punten van Papendrecht werden plannen gepresenteerd om bestaande en nieuwe communicatiemiddelen slim te combineren om zodoende Papendrecht meer bekendheid te geven, onder meer via internet, social media, Papendrecht Magazine, banieren en LED-schermen.

Bezoekers brachten ideeën en tips in, bijvoorbeeld om de organisatie van evenementen te vereenvoudigen en organisatoren met elkaar in contact te brengen. Daarnaast lieten verschillende bezoekers weten zich aan te sluiten bij het initiatief en daarin een actieve rol te willen spelen.

Meer informatie over Promotie Papendrecht is verkrijgbaar via info@promotiepapendrecht.nl. De website www.promotiepapendrecht.nl is binnenkort online.

Bijgevoegde foto's van Richard van Hoek.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.