Ons dorp in het teken van NLdoet klussen

11 februari 2015
Ons dorp in het teken van NLdoet klussen

PAPENDRECHT - Op vrijdag 20 en zaterdag 21 maart doet Papendrecht mee aan de grootste vrijwilligersactie van Nederland, namelijk NLdoet. NLdoet zet vrijwillige inzet in de spotlights en stimuleert iedereen om een dag(deel) de handen uit de mouwen te steken. Jaar in jaar uit doet Papendrecht hier al aan mee en- afgemeten aan het aantal deelnemende organisaties en de honderden vrijwilligers- elk jaar is het weer een succes.

Al 17 organisaties hebben zich aangemeld
Al 17 Papendrechtse organisaties hebben een klus aangemeld. Het aanbod van klussen varieert enorm, namelijk van schoonmaken tot tuinieren en van renoveren tot activiteitenbegeleiding. Dus ook al heeft u twee linkerhanden, er is vast iets voor u om te doen. Op de website www.nldoet.nl vindt u een uitgebreide beschrijving van de klussen. Echter is de klussenlijst is nog niet compleet. De komende tijd zullen er nog meer klussen worden aangemeld.

Meld u aan als vrijwilliger
NLdoet is voor de doorgewinterde, nieuwe én potentiële vrijwilligers een mooie gelegenheid om een leuke dag te hebben en zinvol bezig te zijn voor medemens, dier en natuur. Doet u ook (weer)mee? Op de website van NLdoet kunt u een kijkje nemen/inschrijven op de beschikbare klussen. Heeft u liever een mondelinge toelichting en/of hulp bij het aanmelden? Dan kunt u terecht bij het vrijwilligerssteunpunt van de BWI Papendrecht, Gerbrandystraat 31 te Papendrecht.

De medewerkers zoeken dan samen met u naar een geschikte klus en melden u hier gelijk voor aan.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.