Leerlingen van Groep 8 van de Beatrixschool in het Jeugdjournaal

01 april 2015 door Hennie van der Zouw
Leerlingen van Groep 8 van de Beatrixschool in het Jeugdjournaal

PAPENDRECHT - Groep 8 van de Koningin Beatrixschool heeft op dinsdag 31 maart een bezoek gebracht aan het Omniversum en het Bunker Museum in Scheveningen.

Dit in het kader van het project over de Tweede Wereldoorlog, waar groep 8 aan heeft gewerkt en het gemeentelijke project ‘adoptie oorlogsmonument’.

Het Jeugdjournaal wilde juist op deze dag een item maken over de vraag wat een bunker nu precies is. Het opnameteam van het Jeugdjournaal ontmoette de leerlingen van groep 8 in het Bunker Museum en enkele van onze leerlingen werden geïnterviewd.

We zijn er trots op hoe onze leerlingen de vragen beantwoorden. Bekijk de uitzending hier (vanaf 4.55 begint het item).

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.