Wasko Peuterspeelzaal 'Het Koningskind' op feestelijke wijze geopend

21 maart 2015 door Hennie van der Zouw
Wasko Peuterspeelzaal 'Het Koningskind' op feestelijke wijze geopend

PAPENDRECHT - Op zeer feestelijke wijze is maandag 16 maart Wasko peuterspeelzaal het Koningskind in onze school geopend! Het lint is door directeur Hananja Witkamp en Mieke van der Linden, directeur van Wasko doorgeknipt.

Vervolgens mochten de peuters, pedagogisch medewerkers en ouders over de rode loper. Niet zomaar, maar door een haag van kinderen uit groep 3, die iedereen een warm welkom gaven met een welkomstlied en prachtig gekroonde erebogen. Binnen in de mooie nieuwe groepsruimte ging het feestje verder met fruistspiesjes en taart. Wij heten de peuters van harte welkom binnen onze school.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.