VVD Papendrecht zegt (keihard) nee tegen voorstel drank- en horecaverordening

02 december 2013 door Hennie van der Zouw
VVD Papendrecht zegt (keihard) nee tegen voorstel drank- en horecaverordening

PAPENDRECHT - Na een week van hard werken is het tijd voor de nodige, welverdiende ontspanning, lekker sportief bezig zijn dus. De keuze van uw vereniging is aan u, u kiest voor een vereniging waarin de sfeer en cultuur bij u past. Stelt u zich dan eens voor dat u na afloop op de vingers wordt getikt door een ambtenaar in functie, die bepaalt wat u wel of niet drinkt. Dat bepaalt u toch zeker zelf!

Sterker nog, ondernemen binnen de vereniging moet worden bevorderd en niet betutteld. De VVD Papendrecht draagt alle sportverenigingen binnen onze gemeente een warm hart toe. Een gezond lichaam en een gezonde geest zijn essentieel voor een ieders welzijn. Een grote diversiteit aan sportverenigingen binnen onze gemeente is een prachtig goed en moet worden beschermd en worden gekoesterd.

Betutteling en volkomen onnodige regelgeving raakt het bestaansrecht van de diverse clubs in onze gemeente. Marius van der Valk (fractievoorzitter) geeft aan; "Een verbod opleggen om na 2 uur sporten geen drankje meer te mogen schenken is onzinnig en bovendien onuitvoerbaar."

VVD Papendrecht wil hierbij perspectief bieden door ruimte te geven en niet door betutteling. Verenigingen moeten dus zelf bepalen hoe ze daar mee omgaan. De VVD fractie wil verenigingen geen beperkingen opleggen, maar mogelijkheden bieden.

Datzelfde geldt voor onze Papendrechtse winkeliers. Zij moeten zelf bepalen wat en hoe ze dat verkopen. Het voorstel wordt donderdag 12 december besproken in de gemeenteraad. Er zijn al meer gemeenten die het plan naar de prullenbak hebben verwezen.

(Geniet met mate met je maten.)

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.