Veel omgevallen bomen in ons dorp

28 oktober 2013 door Hennie van der Zouw
Veel omgevallen bomen in ons dorp

PAPENDRECHT - De storm die vanochtend tussen 10.00 uur en 12.00 uur op zijn hoogtepunt leek te zijn heeft in Papendrecht een spoor van omgevallen bomen achter gelaten.

Een boom viel dwars over een voetpad, en dat had mensenlevens kunnen kosten. gelukkig was er niemand in de buurt.

Ook buitenzonweringen moesten het door de harde wind ontgelden. In enkele gevallen moest de brandweer er aan te pas komen om een en ander weer veilig te maken, voordat herstellers ter plaatse konden komen.

Het lijkt er op dat in het begin van de middag de storm in sterkte afnam, en dat we nu het ergste gehad hebben.

Foto's: Pieter van den Berg.

 

  

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.