Marktmeester verziekt uitzicht, licht en privacy?

25 juli 2011 door Ad van Herk

PAPENDRECHT - Op vrijdag 22 juli plaatsen we een artikel over de Marktmeester. Dit artikel heeft een aantal reacties opgeroepen, waaronder een ingezonden brief met foto's van Herman van Dalen, bewoner aan de Marktfat:

"Dit is nu het uitzicht geworden van de bewoners die in de al 22 jarig bestaande Marktflat wonen, en voorheen een prachtig uitzicht hadden met helder weer tot en met de Sliedrechtse spoorbrug en nu? Niets meer, zelfs geen zon meer, alleen beton.
Zo wordt ons dorpse karakter steeds meer verziekt door meer en meer hoogbouw.
 
Gemeente, woonkracht10...u wordt bedankt voor die idiote plannen."

Foto en tekst: Herman van Dalen

Update 12:10 uur: Reactie op ingezonden brief Dhr. van Dalen van Teun Boer:

"Met stijgende verbazing volg ik al enkele jaren de uitspraken, brieven en interviews van Dhr. van Dalen. Het valt mij op dat er nooit op een positieve manier gesproken wordt over de ontwikkeling rond het centrum, nu weer een brief/artikel over het nieuwe complex “Marktmeester” .

Natuurlijk is het jammer en te begrijpen dat de oudere mensen zich zorgen maken om het verdwijnen van het dorpse karakter. Echter moeten deze personen zich ook realiseren dat we als gemeente niet moeten en kunnen blijven stilstaan bij het oude, immers in de 900+ jaar dat ons dorp bestaat hebben we te allen tijde vooruit gekeken en ons dorp ontwikkeld tot wat het nu is. Een stabiele gemeente in een woelige samenleving, dit is waar ik als bewoner trots op ben. Papendrecht een dorp wat staat.

Maar wat me het meeste opvalt is dat er afgegeven wordt op meer en meer hoogbouw in Papendrecht en vooral in het centrum, maar is de Marktflat dan geen hoogbouw. En is die flat dan wel van een dorps karakter? Ik betwijfel het…….laat ik het sterker zeggen het is een gebouw van ronduit stads karakter.

Kortom, als dorp maken we vele ontwikkelingen door, positief…..misschien niet voor iedereen maar zeker in het belang van alle inwoners en gedaan met de beste bedoelingen.

Daar ben ik van overtuigd.

Als afsluiting zomaar een klein stukje van ons Papendrechtse “volkslied”

Wij wonen in Papendrecht
En alles is hier echt
We zijn een kleine stad gelijk"

Teun Boer

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.