Informatie Marathontraining Rotterdam

21 november 2011

PAPENDRECHT - Kent u ook dat gevoel: Ik zou wel eens de Rotterdam Marathon willen lopen, maar zoveel alleen trainen is toch wel moeilijk op te brengen. Voor deze individuele lopers in de regio die 15 april 2012 de Rotterdam Marathon willen lopen heeft AV Passaat de oplossing in huis.

Trainer Gert Schut over deze training: "Een schema van internet kan bruikbaar zijn maar een gedegen begeleiding is minstens zo belangrijk als een schema. Bij onze training wordt onder meer aandacht geschonken aan de looptechniek, coördinatie, het eten en drinken tijdens de marathon zelf, maar ook tijdens de training. Ook ervaren lopers die niet gewend zijn in verenigingsverband te lopen dagen wij uit om eens deel te nemen. De afgelopen jaren hebben wij regelmatig bewezen dat ervaren maar niet club-gebonden lopers met een voorbereiding bij onze vereniging hun persoonlijke tijden wisten te verbeteren. Dit komt omdat je in een groep je makkelijker kan optrekken aan de andere lopers. Ook de afwisselingen van de duurlopen in het weekend, met de korte intervaltrainingen op de baan, en de lange intervallen op de weg, maken dat zowel de inhoud van de loper als de marathonsnelheid toeneemt.”

In december kan gratis worden ervaren hoe het is om in een groep te lopen. Tijdens en na een duurloop van ca. 20 km kunnen wij u een goed advies en een juiste trainingsopbouw geven om de marathontraining te volgen. In januari wordt gestart met de 15 weken durende voorbereiding die de lopers uiteindelijk naar de finishlijn op de Coolsingel moeten gaan brengen. De kosten bedragen voor niet-leden slechts 60 Euro (exclusief inschrijving Marathon) waarvoor u in deze 4 maanden gebruik kunt maken van alle faciliteiten die de Passaat leden ook hebben om zich op de Marathon voor te bereiden. Passaat vindt het van belang om de lange afstandslopers goed op weg te helpen om een fijne marathon te kunnen lopen. Goed advies is: rustig beginnen en vooral genieten en plezier hebben.

Op vrijdagavond 25 november om 19.30 uur geven wij in ons clubhuis aan de Andoornlaan 38 te Papendrecht alle informatie over de training en voorbereiding voor de marathon. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met voorzitter@avpassaat.nl.

 

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.