Nieuw AED-systeem voor AV Passaat

02 november 2009
Nieuw AED-systeem voor AV Passaat

PAPENDRECHT - voor aanvang van de half-jaarlijkse reanimatiecursus heeft Ben Rietveld namens AV Passaat een nieuwe AED in ontvangst mogen nemen, geschonken door het Rabofonds. Hiermee is een grote wens van Passaat in vervulling gegaan.

Ben Rietveld, coördinator reanimatiecursussen: “ bij Passaat zijn wij twee jaar geleden gestart om mensen binnen onze vereniging te trainen in reanimatie. Wij hebben zonder problemen 50 personen binnen onze vereniging weten te vinden die deze cursus in hun vrije tijd volgen. Het geeft een goed gevoel dat wij kunnen handelen als het nodig is. Afgelopen jaar hebben hebben 3 leden gezamenlijk een reanimatie uitgevoerd, waarbij gelukkig deze reanimatie ook tot succes heeft geleid. Tijdens de evaluatie hierover kwam de wens voor een AED binnen de vereniging bovendrijven.Daarom is deze overhandiging voor ons een mooie start van de herhalingscursus.”

Tamara van Duren, communicatieadviseur bij de Rabobank: “De Rabobank is een coöperatie. Wij investeren graag een gedeelte van onze winst in de samenleving waarbij wij betrokken zijn. Vanuit het Rabofonds verlenen wij financiële steun aan projecten die het economische, sociale of culturele leven in de Drechtsteden stimuleren.

‘Met een AED-systeem kunnen levens worden gered. En daarom is het van belang dat AV Passaat, een vereniging met meer dan 700 leden een AED-systeem bezit.
Als vereniging hoop je natuurlijk het systeem nooit te hoeven gebruiken. Maar het geeft een veilig gevoel te weten dat er vrijwilligers, betrokkenen in de buurt zijn die adequaat op kunnen treden indien nodig, omdat iedere seconde telt!’

Met AV Passaat heeft de Rabobank een speciale band. In 2009 organiseerde de vereniging in samenwerking met de Rabobank en PKC voor de 15e keer de Rabobank ClubkasRun, een uniek loopevenement waar ca. 2000 mensen van jong tot oud aan meedoen.
 
Het Rabofonds wordt bestuurd door een commissie van leden, tevens klanten van de bank. Viermaal per jaar komen zij bijeen en beoordelen de ingezonden aanvragen. Het Rabofonds is er voor projecten in Dordrecht, Papendrecht en Alblasserdam. Iedereen kan een project voordragen. Kijk voor meer informatie op: www.drechtstedenmn.rabobank.nl en www.avpassaat.nl
 

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.