Cees Nugteren nieuwe rector-bestuurder CSG De Lage Waard

21 april 2021
Cees Nugteren nieuwe rector-bestuurder CSG De Lage Waard

PAPENDRECHT - Cees Nugteren uit Hendrik-Ido-Ambacht start per 1 augustus 2021 als nieuwe rector-bestuurder van CSG De Lage Waard. Hij volgt daarmee interim rector-bestuurder Kees Kloet op die sinds 2017 aan de school verbonden is. 

Na een zorgvuldige sollicitatieprocedure onder begeleiding van wervingsbureau Scolix waarbij medewerkers, ouders en leerlingen werden betrokken, is CSG De Lage Waard dankbaar dat zij een geschikte kandidaat heeft gevonden voor de functie rector-bestuurder. Herman Hofman, sectordirecteur locatie havo/vwo: “We hebben de tijd genomen om met elkaar de juiste kandidaat voor onze school te vinden. Cees heeft hart voor leerlingen, ruime ervaring in het onderwijs en voelt zich thuis in de christelijke identiteit van CSG De Lage Waard. Zijn kracht ligt in het verbinden van de missie van een organisatie met de passie van de mensen die er werken. Hij is daarmee precies de rector-bestuurder die we zochten voor onze school.”

Cees Nugteren gaf zelf les als docent economie, werkte als directeur van een praktijkschool en is op dit moment directeur-bestuurder van het Samenwerkingsverband PO en VO (Noordelijke) Drechtsteden. Cees is blij met zijn benoeming: “Het is een eer om met een betrokken en enthousiast team de ambities van CSG De Lage Waard te realiseren. Ik kijk er enorm naar uit om samen met beide sectordirecteuren te zorgen dat zowel onze leerlingen als medewerkers ‘geslaagd groeien’ “.  

Het bestuur van CSG De Lage Waard heeft er alle vertrouwen in dat met de benoeming van Cees Nugteren medewerkers worden geïnspireerd om kwaliteitsgericht onderwijs tot stand te brengen en dat de stevige positie in de regio verder wordt uitgebouwd.  

CSG De Lage Waard is een open christelijke  scholengemeenschap voor vmbo, mavo, havo en vwo. CGS De Lage Waard heeft twee vestigingen in Papendrecht: Locatie vmbo/mavo (Burgemeester Keijzerweg) met Talent XL vmbo en Meer mavo (brugklas mavo/havo) en locatie havo/vwo met Eigen Koers (Vijzellaan).

Foto: Cees Nugteren, nieuwe rector-bestuurder CSG De Lage Waard (Fotograaf: Arjan van der Plaat) 

Kennismakingsfilmpje:

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.