Vakantie Activiteiten in ons dorp

26 april 2021
Vakantie Activiteiten in ons dorp

PAPENDRECHT - Ben jij tussen de 6 en 14 jaar en heb je zin om in de meivakantie buiten muziek te maken en te schilderen? Meld je dan aan voor Music Mania op woensdag 5 mei. Locatie is het buitenterrein van Muziekvereniging Excelsior aan de Rembrandtlaan 206 in Papendrecht. Meedoen is gratis, maar vanwege de covid maatregelen is het wel nodig om een kaartje te bestellen.

Je kunt kiezen uit drie workshoprondes:
A) 10.00-11.45 uur
B) 12.15-14.00 uur 
C) 14.30-16.15 uur
Iedere ronde bestaat uit twee muziekworkshops, een schilderworkshop en eindigt met samenspelen tijdens de Brassband workshop. Je volgt dus in totaal vier workshops. Een gratis kaartje bestel je via de website. Per ronde kunnen maximaal 30 kinderen meedoen. Bij slecht weer gaat Music Mania niet door. Houd hiervoor de website in de gaten.

Programma per workshopronde
1.    Workshop In alles zit Muziek
Je leert muziek maken met een voorwerp, anders dan een muziekinstrument. Denk aan een emmer. Wist je dat hier hele verschillende klanken inzetten die je samen kunt brengen tot hele toffe drum grooves?
2.    P-bone in Concert
Je maakt muziek met een echt blaasinstrument, een plastic trombone oftewel de P-bone. Je gaat op ontdekkingsreis en dit is je kans om te stralen als artiest met je eigen P-bone orkest.
3.    Workshop Schilderen
Je gaat aan de slag met kwasten, verfrollers en papier en samen maak je een muzikaal schilderij.
4.    Workshop Brassband
Iedere workshopronde sluit af met deze swingende workshop waar je samen met elkaar vrolijke Caribische ritmes gaat spelen.
Samenwerking

Vakantie Activiteiten Papendrecht worden georganiseerd door Cultuurmakelaar Papendrecht in opdracht van gemeente Papendrecht in samenwerking met Muziekvereniging Excelsior Papendrecht, ToBe cultuurcentrum en Ciska de Vries.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.