Stage lopen bij VV Papendrecht

11 oktober 2021
Stage lopen bij VV Papendrecht

PAPENDRECHT - Voetbalvereniging Papendrecht is er trots op zich al jaren een erkend leerbedrijf van de Samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB) te mogen noemen. Hierdoor draagt VV Papendrecht haar steentje direct bij aan de vorming van gekwalificeerde arbeidskrachten en zorgt er zo voor dat de komende jaren voldoende goed opgeleide vakmensen beschikbaar zijn. Bij een erkend leerbedrijf leren jongeren, die een mbo-opleiding volgen, het vak in de praktijk. Onze club is erkend voor diverse opleidingen op verschillende niveaus, zowel op het gebied van Sport als op het gebied van Zorg en Welzijn.

Maar ook scholieren die stage moeten lopen, kunnen bij ons terecht. Wil jij in het kader van je maatschappelijke stage iets leuks doen op voetbalgebied, geef je dan snel op en wordt assistent-trainer bij VV Papendrecht. Voor meer informatie kun je mailen naar onze jeugdafdeling: jeugd@vvpapendrecht.nl.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.