De Lage Waard houdt online Open Dag

08 januari 2022 door de redactie
De Lage Waard houdt online Open Dag

PAPENDRECHT - Vanwege de coronamaatregelen is een fysieke Open Dag deze maand helaas niet mogelijk. Daarom houdt De Lage Waard een online Open Dag.

"Ben je benieuwd hoe onze school er van binnen uitziet en wie onze docenten zijn? Wil je weten welke vakken we geven en welke brugklas het beste bij jou past? Bezoek onze online Open Dag(en)!

Bekijk onze locatie door de ogen van groep 8-leerlingen én wees zelf actief onderdeel van de online Open Dag. Normaal gesproken kom je onze school en lessen bij ons op de locatie bekijken. Nu dat niet kan, brengen we onze school en lessen naar jou toe. Wie denkt dat een online open dag saai of niet interactief kan zijn, heeft het mis! Doe mee én stel al je vragen aan onze leerlingen en docenten die er speciaal voor jou zijn!

Meld je aan via onderstaand formulier voor de ontvangst van een deelnamelink. Als je je vóór 14 januari aanmeldt, ontvang je ook een leuke goodiebox op je deurmat. Tot gauw!"

De open dag voor de locatie vmbo/mavo is op dinsdag 18 januari 2022 van 19.30 uur tot 20.30 uur.
De open dag voor de locatie havo/vwo is op woensdag 19 januari 2022 van 19.30 uur tot 20.30 uur.

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.