VVD Papendrecht presenteert verkiezingsprogramma

15 januari 2022 door de redactie
VVD Papendrecht presenteert verkiezingsprogramma
Op de foto van links naar rechts: #5 Peter-Jan van der Giessen, #3 Akkie Bokma, #1 Sophia de Keizer, #2 Dirk Stouthart, #4 Sandra Verdoorn en #6 Désiree Capiteijns

PAPENDRECHT - De VVD Papendrecht heeft haar verkiezingsprogramma gereed en ook de top 6 op de kandidatenlijst is bekend. Hieronder volgt een korte kennismaking en vervolgens de belangrijkste speerpunten uit het verkiezingsprogramma:

#1 Sophia de Keizer: Mijn werk als volksvertegenwoordiger doe ik met hart en ziel. Ik neem mijn verantwoordelijke taak heel serieus. Ik sta er mee op en ga er mee naar bed. Het werk houdt nooit op. Iedere beslissing die ik maak kan grote impact hebben. Elke beslissing is weloverwogen. Eerlijke lange termijn politiek met visie en daadkracht, daar sta ik voor.

#2 Dirk Stouthart: Ik ben ervan overtuigd dat de liberale kernwaarden bijdragen aan een betere maatschappij. Neem je verantwoordelijkheid, wees verdraagzaam en houd de sociale rechtvaardigheid in het oog, koester en verdedig je eigen vrijheid en die van je omgeving.

#3 Akkie Bokma: Ik vind het belangrijk dat het gemeentebestuur van Papendrecht er voor alle inwoners is en dat we altijd een zuivere afweging maken tussen de verschillende belangen. Ik wil bijdragen aan een mooi en leefbaar Papendrecht, zodat alle kinderen hier veiligheid kunnen opgroeien.

#4 Sandra Verdoorn: Laten we beter naar elkaar luisteren en écht interesse hebben in elkaar. Laten we ons verantwoordelijk voelen voor mensen die het moeilijk hebben en hen helpen de regie over hun leven terug te krijgen met respect voor ieders overtuiging, alleen dan maken we van Papendrecht een fijne plek om te wonen voor iedereen.

#5 Peter-Jan van der Giessen: De komende raadsperiode wil ik me inzetten, om te behouden van het goede en verbeteren wat nodig is. Belangrijke aandachtspunten voor mij zijn de ondernemers-winkeliers een gezonde lokale economie en het bouwen van meer wonen. Daarnaast wil ik de VVD fractie meer zichtbaar maken in onze gemeente.

#6 Désiree Capiteijns: Ik ben nieuw bij de VVD en ook nieuw in de lokale politiek. Ik vind het belangrijk dat er een goede infrastructuur is en goede voorzieningen zijn, zodat eenieder zelfstandig en zelfverantwoordelijk kan leven. De vijf liberale principes van deze partij te weten: vrijheid, verantwoordelijk, verdraagzaamheid, sociale rechtvaardigheid en gelijkwaardigheid zijn daarin voor mij leidend.

Onze speerpunten voor de komende jaren zijn:

Als enige partij 'Nee tegen verhoging OZB
✓ De VVD stemde als enige partij tegen de OZB verhoging van bijna 15 %!
✓ De VVD streeft naar fatsoenlijke lokale belastingen, liever verlagen dan verhogen.

Werken aan een ondernemende, innovatieve en succesvolle regio
✓ Onze ondernemers zorgen voor een bloeiende economie, daar profiteren wij allemaal van. Het zorgt voor banen en we worden er welvarender van. Hierdoor kunnen we belangrijke zaken als zorg, onderwijs en uitkeringen faciliteren.
✓ We werken samen binnen onze regio aan de energietransitie, slimme technologie, toegepaste innovatie, aansluitend onderwijs en goede bereikbaarheid.

Elke wijk een eigen team voor onderhoud groen, schoon en netjes
✓ Iedere inwoner verdient een mooie, schone en groene leefomgeving.
✓ Een eigen onderhoudsteam per wijk zorgt ervoor dat alles gewoon schoon en netjes blijft.

Veiligheid: overal en voor iedereen
✓ Veiligheid op straat, in het verkeer en achter de voordeur.
✓ Alle vormen van overlast dienen te worden opgespoord en zo nodig bestraft.
✓ Van onze hulpverleners blijf je af.

Beschikbare ruimte slim indelen, bouwen, bouwen, bouwen
✓ Onze openbare ruimte in Papendrecht is beperkt, daarom dienen we slim om te gaan met de beschikbare ruimte. Om te voldoen aan de grote vraag willen we mooi, comfortabel en milieubewust bouwen, voor jong en oud.

Eerlijke politiek, met visie en daadkracht
✓ Lange termijn politiek met een duidelijke visie, waar gewerkt wordt aan een realistische toekomstvisie. Daar is daadkracht en bestuurskracht voor nodig.

Sport en recreatie in de Vriesenpolder, Papendrecht is van ons allemaal
✓ Het deels ontwikkelen van de Vriesenpolder met duurzame sport- en recreatiemogelijkheden, zoals een natuurspeeltuin, fietscrossbaan en bijvoorbeeld een bootcamp-parcours.

Ontwikkeling buiten geluk voor de jeugd
✓ Geeft ruimte aan onze jeugd. Buiten Geluk is een plek waar je jezelf kan ontwikkelen en lekker jezelf mag zijn.
✓ Hoe Buiten Geluk eruit gaat zien is aan de toekomstige gebruikers zelf.

Duurzame scholen met opleidingen die aansluiten op de arbeidsmarkt
✓ Met het bouwen van duurzame scholen werken we aan de toekomst van Papendrecht, dit verdient onze jeugd. Een goede opleiding zorgt ervoor dat je deel kan nemen aan de arbeidsmarkt en zelfvoorzienend en zelfstandig kan leven.

Sociale voorzieningen zijn bestemd voor hen die het écht nodig hebben
✓ Onze gemeente dient zich bezig te houden met de kerntaken, zorg zo zwaar als nodig en zo licht als mogelijk. Waardoor geld dat overblijft besteed wordt aan hen die dat écht nodig hebben.

Gerelateerde wijken:
Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.