Oud-wethouder Kees de Ruijter wordt bestuurslid bij hospice De Cirkel

02 juli 2022 • 14:47 door de redactie
Oud-wethouder Kees de Ruijter wordt bestuurslid bij hospice De Cirkel

PAPENDRECHT - Oud-wethouder Kees de Ruijter heeft een nieuwe uitdaging: hij is met ingang van 1 juli benoemd tot bestuurslid van stichting Hospice De Cirkel in Papendrecht. Vorige maand kwam er een einde aan zijn termijn als periode als wethouder van Papendrecht. Als wethouder had hij zich sterk gemaakt voor de komst van het hospice en had hij regelmatig contact met het bestuur en vrijwilligers.

Bestuursvoorzitter Ad van Driel zegt over de benoeming van Kees de Ruijter: “Wij hebben Kees de Ruijter als wethouder leren kennen tijdens de voorbereiding en realisatie van ons hospice in Papendrecht. Hij had vanaf het initiatief een warm hart voor ons hospice. In ons bestuur ontstonden dit jaar vacatures door het vertrek van Heleen Roos en Armand Tournois, vanwege het verlopen van hun statutaire termijnen en door een gewenste uitbreiding.”

“Toen wij hoorden dat Kees zou stoppen als wethouder hebben wij niet getwijfeld om hem te vragen. Wij zijn heel dankbaar dat Kees ons bestuur met zijn deskundigheid op het gebied van de zorg, zijn bestuurlijke ervaring en grote netwerk in de regio’s die wij bedienen, maar bovenal zijn warme hart voor ons hospice komt versterken. Ook Jelle van der Weijde en Edwin van Wijngaarden treden toe tot ons bestuur. Al met al een geweldige versterking voor ons bestuur.”

Kees de Ruijter: “Ik heb hospice De Cirkel, haar bestuur en manager leren kennen als een warme en enthousiaste organisatie, waarbij de zorg voor bewoners altijd voorop staat. Met veel genoegen wil ik een bestuurlijke bijdrage leveren aan dit mooie en zinvolle werk, zodat ook onze vrijwilligers hun zinvolle werk mogen doen.”

Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.