Gemeente gaat tweede inlooplocatie jongeren in Papendrecht onderzoeken

08 juli 2022 • 12:28 door Hans Huisman
Gemeente gaat tweede inlooplocatie jongeren in Papendrecht onderzoeken
De inlooplocatie voor jongeren aan de Boeieraak

PAPENDRECHT - Tijdens de raadsvergadering van donderdag 7 juli werd een motie ingediend door de VVD en de PvdA, om onderzoek te doen naar een mogelijke tweede locatie voor jongeren.
Momenteel is er alleen een inlooplocatie aan de Boeieraak, welke niet echt centraal in Papendrecht is gelegen.

Het initiatief kwam van duo-raadslid Sandra Verdoorn (VVD) die al geruime tijd pleit voor een tweede locatie in Papendrecht.
"Er zijn mogelijkheden voor een tweede inlooplocatie voor jongeren in het bijvoorbeeld het voormalige Groene Kruis gebouw aan de Seringenstraat. Of het verenigingsgebouw bij Speeltuin de Zonnebloem waar onze jeugd en jongeren zich kunnen ontwikkelen, elkaar ontmoeten, veilig en van de straat zijn. Waar jongerenwerkers er voor hen zijn en de wijkagent een welkome gast is. Dat een vangnet is voor hen die dit nodig hebben, eenzaamheid tegengaat en zo een fantastische investering is in onze jeugd en onze jongeren. En door bijvoorbeeld het Repair Café hier te plaatsen, kunnen jongeren en ouderen van elkaar leren", aldus de VVD.

Papendrechtse raad nam de motie unaniem aan. In onderzoek wordt niet alleen gekeken naar de mogelijke locatie, maar ook of de jongeren hieraan behoefte hebben en welke invulling deze moet gaan krijgen. De resultaten van het onderzoek zullen uiterlijk het eerste kwartaal van 2023 met de raad worden gedeeld.

Gerelateerde wijken:
Gerelateerde straten:
Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.