Dansstudio Bounce moet noodgewongen verhuizen en houdt crowdfundingactie

12 januari 2023 • 11:04 door Hans Huisman
Dansstudio Bounce moet noodgewongen verhuizen en houdt crowdfundingactie
De nieuwe locatie aan de Kattestaart

PAPENDRECHT - Ongeveer twee jaar geleden kreeg Sport- en dansstudio Bounce van de gemeente Papendrecht te horen dat de grond (voormalig schoolgebouw aan de Schoorweg 6) waar de sport- en dansstudio nu op staat een andere bestemming zou krijgen. Meestal loopt dat niet zo’n vaart, maar nu kwam de deadline steeds dichterbij.

Kitty van Veen geeft aan: "Dat was natuurlijk enorm schrikken. We bestaan al bijna 20 jaar en zijn in Papendrecht inmiddels een begrip geworden. Dus we wilden koste wat kost een nieuwe plek gaan vinden voor alle leerlingen."

Momenteel heeft de dansstudio een ruimte van in totaal zo'n 400 tot 450 vierkante meter en de nieuwe ruimte moet minimaal dezelfde oppervlakte hebben.

Kitty: "Iets van deze afmeting vinden en ook nog in Papendrecht werd dus een enorme uitdaging. We hebben intensief gezocht, maar kregen iedere keer slecht nieuws. Je hebt namelijk als sport en dansstudio natuurlijk te maken met vergunningen, maar ook de bestemming die op veel panden ligt was niet geschikt voor ons.
We zaten toen midden in de corona periode dus zagen bijna de toekomst van Bounce in rook op gaan."

Gelukkig na vele pogingen kwam er eindelijk een pand leeg wat qua afmetingen geschikt was, namelijk een bedrijfshal aan de Kattestaart van 500 vierkante meter.

"De verbouwingskosten, ook met de stijgende kosten, zijn niet op te brengen voor ons", vervolgt Kitty.
"We hadden echter geen keus, het was deze lege bedrijfshal of stoppen met Bounce. En dat laatste was eigenlijk geen optie. Dus vandaar zijn we een crowdfunding gestart om zo de kosten enigszins te dekken en stap voor stap de bedrijfshal om te toveren tot leuke sport-en dansstudio voor al onze leden.
We zijn erg enthousiast dat al onze leerlingen meedenken en met allerlei leuke acties komen zoals bijvoorbeeld lege flessen verzamelen om dat aan Bounce te kunnen doneren.
Ook worden we geholpen door de Jumbo supermarkt waar we een emballage box mogen wegzetten. Heel de maand februari kunnen klanten hun lege flessen bon doneren aan Bounce. We waarderen alle kleine beetjes enorm en zijn ook heel erg trots op onze leerlingen. Het voelt als een grote familie, de saamhorigheid is enorm!"

De link naar de crowdfunding is
http://steunactie.nl/actie/noodgedwongen-moet-bounce-verhuizen-pand-gaat-plat-help/-15593.
Inmiddels is er € 3.760 van de benodigde € 35.000 ingezameld.

Een ieder die 50 euro of meer sponsort, krijgt (indien gewenst) een naamsvermelding op een speciaal groot spandoek, dat wordt ophangen in de nieuwe studio.

Gerelateerde straten:
Meer over:
Cookies

Deze website gebruikt noodzakelijke cookies voor een correcte werking en analytische cookies (geanonimiseerd) om de statistieken van de website bij te houden. Marketing cookies zijn nodig voor laden van externe content, zoals YouTube-video's of widgets van Sociale Media. Zie ons cookiebeleid voor meer informatie, of om je instellingen later aan te passen.