Vragen over vieze toiletten parkeergarage De Meent

PAPENDRECHT - De openbare toiletten in parkeergarage De Meent worden dagelijks veel gebruikt. Niet alleen door gebruikers van de parkeergarage, maar ook door het winkelend publiek, omdat het winkelcentrum verder geen openbare toiletten heeft.
De fractie Onafhankelijk Papendrecht heeft signalen gekregen dat de openbare toiletten in de parkeergarage slecht schoongemaakt zouden worden. Daarom heeft de fractie vragen gesteld aan de gemeente Papendrecht, of zij dit probleem herkennen en wat zij hieraan kunnen doen.
De gemeente bevestigt dat de toiletten nogal eens vies zijn: "Er zijn helaas een aantal bezoekers die na gebruik van het toilet deze vies achterlaten, zoals uitwerpselen naast het toilet, hele toiletrollen in de wc-pot gestopt en overal rommeltjes, etc. Helaas is het lastig om na elk toilet bezoek deze te controleren, en dus ook is het lastig om de bezoekers die dit doen aan te spreken op hun gedrag."
Elke ochtend van maandag tot en met zaterdag vanaf 06:30 uur (en zondag vanaf 10:00 uur) is de schoonmaker bezig met het schoonmaken van de toiletten. Voordat de schoonmaker weg gaat, controleert de schoonmaker nog een keer de toiletten of ze schoon zijn. “Helaas, door de bezoekers die deze toiletten expres zo vies achterlaten, lijkt het soms net of deze weken niet worden schoongemaakt”, aldus de gemeente Papendrecht in een reactie op de vragen van OP.
En tot besluit: “Wij hebben daarom diep respect hoe de schoonmaker dit elke keer weer oppakt om de boel keurig schoon te houden.”