Verwenweek voor Papendrechtse mantelzorgers: Start met een onvergetelijke lunch in het Leonardo Hotel

PAPENDRECHT - Het Leonardo Hotel verwelkomde zaterdag met trots een bijzondere groep gasten voor een heerlijke lunch. Mantelzorgers uit Papendrecht werden uitgenodigd voor een speciale bijeenkomst in het kader van de Mantelzorgwaardering 2023. De lunch was de officiële aftrap van de Verwenweek voor mantelzorgers, waarin verschillende Papendrechtse organisaties activiteiten voor mantelzorgers aanbieden. De Verwenweek is een eerbetoon aan de onvermoeibare inzet van mantelzorgers en een gelegenheid om hun waardevolle bijdrage aan onze gemeenschap te erkennen.
De lunch, georganiseerd door Sterk Papendrecht in samenwerking met de gemeente Papendrecht, was een hartverwarmend samenkomen. Mantelzorgers kregen de kans om even uit te blazen, te genieten van lekker eten en, het allerbelangrijkste, met elkaar in contact te komen en ervaringen te delen.
De mantelzorgers werden verwelkomd door Erica Hes, die het belang van mantelzorg benadrukte en de inspanningen van deze toegewijde individuen de verdiende aandacht gaf. Ook wethouder Jaco van Erk sprak zijn dankbaarheid uit voor de mantelzorgers en benadrukte het belang van hun rol voor de Papendrechtse samenleving. ‘U als mantelzorger speelt een essentiële rol in het welzijn van de Papendrechtse samenleving. Uw inzet en toewijding voor hulpbehoevende inwoners verdient vanuit de gemeente blijvend veel waardering.’
De mantelzorgers ontvingen na de lunch ook symbolische blijk van waardering in de vorm van een VVV bon. Sterk Papendrecht en de gemeente Papendrecht kijken ernaar uit om mantelzorgers ook in de toekomst te blijven ondersteunen en waarderen. Samen dragen we bij aan het welzijn van de Papendrechtse samenleving en erkennen we de onschatbare waarde van mantelzorg.
Meer informatie over de Verwenweek voor mantelzorgers is te vinden op www.sterkpapendrecht.nl/mantelzorgwaardering2023
Foto's: Richard van Hoek